Nadajnik GSM Pendrive z Lokalizacją - Zasięg Na Cały Świat

Dostępność: Dostępny
Cena: 599,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
599.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Podsłuch GSM Pendrive do ochrony naszych pomieszczeń i samochodów. Największą zaletą tego urządzenia jest możliwość podłączenia do każdego komputera, laptopa, telewizora, wieży Hi-Fi, radia samochodowego, wyposażonego w gniazdo USB. Dzięki temu urządzenie będzie cały czas ładowane. Urządzenie wygląda jak zwykły pendrive, nie do odróżnienia od innych urządzeń tego typu. Podłączony do komputera lub innego sprzętu nie wzbudzi niczyich podejrzeń.
Posiada wbudowany wykrywacz dźwięku, który ostrzeże nas o kradzieży lub oszustwie, którego ofiarą możemy się stać. Jeżeli ktoś wedrze się do naszego pomieszczenia lub włamie nam do samochodu, Nadajnik automatycznie zadzwoni do nas i umożliwi nasłuch. W każdej chwili pozwala również, zlokalizować lub nasłuchiwać nasz samochód lub pomieszczenia.
Do nadajnika trzeba włożyć kartę SIM. Potem wystarczy zadzwonić na numer karty sim, aby słuchać dźwięków dobiegających z otoczenia nadajnika. Użyty w urządzeniu mikrofon jest niezwykle czuły i potrafi przechwycić dźwięki z odległości nawet 10m. Zasięg urządzenia jest nieograniczony, działa w całej Europie. Lokalizuje na terytorium całej Polski. Podaje pozycję naszego samochodu względem najbliższego nadajnika GSM w danej miejscowości. Podaje nazwę miejscowości, łącznie z przysiółkami, a w dużych miastach nazwy ulic, na których - w przybliżeniu - znajduje się nasz samochód.
Ładowanie po podłaczeniu do gniazda USB lub ładowarkę.
Wymiary: 62x25x10mm
Do urządzenia dołączamy dwie lokalizacyjne karty SIM.

Wysyłka kurierem 24h, przelew: wysyłka gratis
Wysyłka kurierem 24h, za pobraniem: 18 PLN
Wysyłka kurierem 24h, przelew, z doręczeniem w Sobotę: 27 PLN
Wysyłka kurierem 24h, za pobraniem z doręczeniem w Sobotę: 30 PLN
Wysyłka kurierem 24h, przelew, z zastrzeżeniem godziny odbioru: 27 PLN
Wysyłka kurierem 24h, za pobraniem,  z zastrzeżeniem godziny odbioru: 30 PLN


Towary są solidnie i dyskretnie opakowane.
Pełna oferta na www.enposi.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl